0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Portugal
Primeira Liga
CS Maritimo Funchal
-
-
FC Porto
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Arouca
۰
۳
SL Benfica
Finished
۰۰:۴۵
Turkey
Super Lig
Galatasaray SK
۱
۲
Umraniyespor
inprogress
۲۰:۳۰
Trabzonspor
۱
۰
Antalyaspor
inprogress
۲۰:۳۰
Gazisehir Gaziantep FK
۴
۱
Hatayspor
Finished
۱۷:۳۰
Kasimpasa SK
۵
۱
Giresunspor
Finished
۱۷:۳۰
Germany
DFB Pokal
RB Leipzig
۲
۰
TSG 1899 Hoffenheim
inprogress
۲۰:۳۰
Iran
Persian Gulf Pro League
Malavan
۱
۰
Nassaji Mazandaran
Finished
۱۵:۰۰
Tractor Sazi FC
۱
۰
Foolad Khuzestan FC
Finished
۱۴:۰۰
Sepahan
۴
۱
Gol Gohar
Finished
۱۵:۰۰
Perspolis Teheran
۰
۰
Aluminium Arak
Finished
۱۵:۴۵
France
Ligue 1
FC Nantes
۰
۰
Olympique Marseille
inprogress
۲۱:۳۰
OSC Lille
۰
۰
Clermont
inprogress
۲۱:۳۰
FC Toulouse
۰
۰
ES Troyes AC
inprogress
۲۱:۳۰
Angers SCO
۰
۰
AC Ajaccio
inprogress
۲۱:۳۰
Stade de Reims
۰
۰
FC Lorient
inprogress
۲۱:۳۰
Belgium
First Division A
Eupen
۰
۱
Racing Genk
inprogress
۲۱:۱۵
Italy
Coppa Italia
AC Fiorentina
۰
۰
Torino FC
inprogress
۲۰:۳۰
World
FIFA Club World Cup
Al Ahly Cairo
-
-
Auckland City
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
United Arab Emirates
UAE President Cup
Al Khaleej Khor Fakkan
۰
۱
Al Ain
Finished
۱۶:۴۰
Fujairah FC
۱
۲
Al Wasl
inprogress
۲۰:۰۰
Ittihad Kalba
۳
۲
Al Bataeh
inprogress
۲۰:۰۰
Gulf Heroes FC
۱
۶
Al Jazira
Finished
۱۶:۵۰
Colombia
Primera A
Boyaca Chico
۱
۰
CD Jaguares de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
America de Cali
۴
۰
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۲:۴۰
Brazil
Cearense 1
Ferroviario
۱
۱
Ceara CE
Finished
۰۲:۳۰
Maracana EC
۱
۱
Iguatu CE
Finished
۰۲:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
Al Hazm
۲
۱
Al-Orubah
Finished
۱۶:۲۰
Al-Arabi Al-Saudi
۱
۱
Al Qaisumah
Finished
۱۶:۱۵
AL Ain
۱
۲
Al Sahel
Finished
۱۶:۳۵
Al-Shoalah
۱
۲
Hajer
Finished
۱۶:۰۵
Azerbaijan
Premier League
FK Qabala
۰
۳
Sabah
Finished
۱۴:۳۰
PFC Neftchi Baku
۱
۰
FK Zira
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Baiano 1
Juazeirense
۰
۰
Bahia de Feira
Finished
۰۳:۰۰
South America
South American Championship U20
Uruguay U20
۱
۰
Colombia U20
Finished
۰۴:۳۰
Brazil U20
۳
۱
Ecuador U20
Finished
۰۲:۰۰
Italy
Serie C, Group C
Catanzaro
۱
۰
FC Turris Neapolis 1944
inprogress
۲۰:۳۰
ASD Nuova Monterosi
۰
۰
Pescara
Finished
۱۷:۰۰
Giugliano
۲
۲
Messina
Finished
۱۷:۰۰
Potenza Calcio
۲
۴
Avellino
Finished
۱۷:۰۰
Portugal
U23 League
Benfica U23
۱
۱
Estoril U23
Finished
۱۶:۳۰
Estrela Da Amadora U23
۳
۲
Famalicao U23
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Campeonato Capixaba
Rio Branco ES
۲
۱
Estrela do Norte ES
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Itapemirim
-
-
Porto Vitoria
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Spain
Primera Division Women
Valencia (W)
۰
۱
FC Barcelona (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Sevilla FC (W)
۱
۰
Sporting de Huelva (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Kuwait
Premier League
Al-Arabi Kuwait
۱
۱
Al Kuwait
inprogress
۱۹:۴۵
Al Sahel Abu Halifa
۱
۱
Al-Salmiyah
Finished
۱۷:۰۵
Italy
Serie C, Group A
Pordenone
۱
۱
AC Renate
Finished
۱۷:۰۰
AC Pro Sesto
۱
۰
Mantova
inprogress
۲۰:۳۰
Calcio Lecco
۰
۰
Albinoleffe
inprogress
۲۰:۳۰
Piacenza Calcio
۰
۱
Sangiuliano City Nova
inprogress
۲۰:۳۰
Vicenza
۱
۱
Novara
inprogress
۲۰:۳۰
Feralpisalo
۰
۰
Padova
inprogress
۲۰:۳۰
Pro Vercelli
۰
۱
Pro Patria
inprogress
۲۰:۳۰
US Pergolettese
۰
۰
Juventus U23
inprogress
۲۰:۳۰
Virtus Verona
۰
۰
Triestina Calcio
inprogress
۲۰:۳۰
AC Trento
۱
۱
F.C. Arzignano Valchiampo
inprogress
۲۰:۳۰
Greece
U19 Super League
PAOK Salonika U19
۰
۰
Levadiakos U19
Finished
۱۷:۰۰
World
Friendly Club Matches
Stomil Olsztyn
۲
۱
Jagiellonia Bialystok II
Finished
۱۴:۳۰
Zorya Luhansk
۰
۰
AC Horsens
Finished
۱۴:۳۰
Radunia Stezyca
۰
۱
Cartusia Kartuzy
Finished
۱۴:۳۰
Banik Ostrava B
۱
۴
Slavia Prague B
Finished
۱۴:۰۰
FC Kosice
۱
۰
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۴:۳۰
Olimpia Elblag
۵
۰
Jaguar Gdansk
inprogress
۲۱:۰۰
SK Slovan Bratislava B
۱
۰
FK Inter Bratislava
inprogress
۲۰:۰۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۱
۰
PFC Litex Lovech
Finished
۱۶:۰۰
Trinec
۰
۰
FC Hlucin
Finished
۱۸:۳۰
ND Gorica
۱
۰
Primorje Ajdovscina
Finished
۱۶:۳۰
PFC Cherno More Varna
۲
۱
FC Dunav Ruse
Finished
۱۸:۳۰
FK Backa Topola
۲
۱
FK Graficar Beograd
Finished
۱۶:۳۰
Torpedo Zhodino
۲
۲
Dinamo Brest
Finished
۱۲:۰۰
FC 1980 Wien
۱
۱
SV Schwechat
inprogress
۲۱:۰۰
Sparta Prague B
۲
۰
Sokol Hostoun
Finished
۱۴:۰۰
ASU Politehnica Timisoara
۰
۱
CS Corvinul Hunedoara
Finished
۱۳:۳۰
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۳
۳
DFK Dainava Alytus
Finished
۱۲:۳۰
Partizan Bardejov
۵
۲
FK Svidnik
Finished
۱۶:۰۰
NK Domzale
۸
۰
Kolhketi Khobi
Finished
۱۹:۳۰
NK Maribor
۴
۴
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۱۸:۰۰
KAC 1909
۰
۰
SK Treibach
inprogress
۲۰:۳۰
Hadamar
-
-
SV 1919 Mainz Gonsenheim
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
ASK Klagenfurt II
۰
۰
St. Jakob/Ros
inprogress
۲۱:۳۰
FK Omladinac Novi Banovci
۲
۱
OFK Belgrade
Finished
۱۳:۳۰
Ohrid
۱
۲
Bregalnica Stip
Finished
۱۴:۳۰
PFC Cherno More Varna
۱
۰
FC Sozopol
Finished
۱۵:۳۰
FK Velez Mostar
۰
۰
FC Vorskla Poltava
Finished
۱۵:۳۰
Molde FK
۸
۱
Brattvag
Finished
۱۵:۳۰
IMT Novi Belgrade
۴
۰
FK Brodarac
Finished
۱۵:۳۰
Budaorsi SC
۰
۰
Szekszardi Ufc
inprogress
۱۵:۳۰
FK Rubin Kazan
۶
۰
Navbahor
Finished
۱۸:۰۰
FC Slovan Rosice
۴
۲
TJ Sokol Bohunovice
Finished
۱۹:۰۰
St. Anna
۰
۳
Weinland Gamlitz
inprogress
۲۰:۳۰
FSV Fernwald
۰
۰
TSV Steinbach
inprogress
۲۱:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Miedz Legnica
۰
۰
KKS Lech Poznan
inprogress
۲۱:۳۰
Indonesia
Liga 3
PS Palembang
۲
۱
KMP Bumara FC
Finished
۱۲:۱۵
Persimuba Musi Banyuasin
۲
۱
David FC
Finished
۱۰:۰۰
Hungary
NB I
Paksi FC
۰
۰
Ferencvarosi TC
inprogress
۲۱:۰۰
Brazil
Paranaense 1
Foz do Iguacu
۲
۵
Independiente FSJ
Finished
۰۲:۳۰
Egypt
Division 2
Baladiyet El Mahallah
۰
۰
Tanta
Finished
۱۶:۳۰
Al Masry Salloum FC
۱
۱
Dekernes
Finished
۱۶:۳۰
Abu Qir Semad FC
۳
۱
Al Olympi
Finished
۱۶:۳۰
Proxy SC
۲
۰
Pioneers FC
Finished
۱۶:۳۰
Gomhoryet Shebin
۱
۰
Al Hilal El Dabaa
Finished
۱۶:۳۰
Itehad Nabarouh
۰
۰
Al Magd
Finished
۱۶:۳۰
El Mansoura
۰
۱
Kafr El Sheikh SC
Finished
۱۶:۳۰
Nigeria
Premier League Grp. B
Rivers United Dolphins
۲
۰
Wikki Tourist
Finished
۱۸:۳۰
Lobi Stars
۱
۰
Sunshine Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
Bayelsa United
۱
۱
Doma United FC
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone E
Pianese
۱
۱
US Gavorrano
Finished
۱۷:۰۰
Ghana
Premier League
Dreams FC
۰
۱
Aduana Stars
Finished
۱۸:۳۰
King Faisal Babes FC
۲
۳
Medeama
Finished
۱۸:۳۰
Bechem United
۶
۲
Real Tamale United
Finished
۱۸:۳۰
Kotoku Royals FC
۳
۲
Bibiani Gold Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
Hearts of Oak
۰
۰
Legon Cities FC
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
Czech Cup
Dynamo Ceske Budejovice
۲
۰
FC Hradec Kralove
Finished
۱۷:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 1
Apollon Paralimniou
۴
۳
Pandramaikos
Finished
۱۶:۳۰
Syria
Division 2
Ommal Hama
۱
۲
Al Sahel Tartous
Finished
۱۴:۳۰
Al Tall
۵
۲
Jrmana
Finished
۱۴:۳۰
Nigeria
Premier League Grp. A
Gombe United
۲
۱
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۸:۳۰
Nasarawa United
۱
۲
Plateau United
Finished
۱۸:۳۰
Kwara United
۲
۱
Akwa United
Finished
۱۸:۳۰
Remo Stars
۱
۰
Enyimba
Finished
۱۸:۳۰
Netherlands
Eredivisie
RKC Waalwijk
-
-
Go Ahead Eagles
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Alagoano
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
۱
۲
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۳:۰۰
Spain
Primera Federacion Women
Granada (W)
۳
۰
CD Juan Grande (W)
Finished
۱۴:۳۰
Deportivo La Coruna (W)
۲
۱
Athletic Bilbao B (W)
Finished
۱۹:۳۰
Fundacion Albacete (W)
۰
۰
Cordoba (W)
inprogress
۲۱:۰۰
SE AEM (W)
۰
۰
Rayo Valecano (W)
inprogress
۲۰:۲۹
FC Barcelona B (W)
۲
۱
Real Oviedo (W)
Finished
۱۸:۰۰
Eibar (W)
۰
۱
Osasuna (W)
Finished
۱۹:۳۰
Espanyol (W)
۰
۰
Cacereno (W)
Finished
۱۹:۳۰
UD Granadilla Tenerife B (W)
۱
۱
DUX Logrono (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Israel
State Cup
Maccabi Tel-Aviv
-
-
Maccabi Petach Tikva
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Hapoel Afula
۰
۱
Beitar Jerusalem
inprogress
۲۱:۰۰
Kenya
Premier League
Wazito FC
۰
۳
FC Talanta
Finished
۱۵:۳۰
Mathare United
۰
۵
Kenya Police FC
Finished
۱۵:۳۰
AFC Leopards
۱
۰
Vihiga Bullets
Finished
۱۵:۳۰
Cameroon
Elite Two
Foncha Street Of Bamenda
۱
۱
Dynamo de Douala
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group D
Rabo Peixe
۲
۱
Futebol Clube de Serpa
Finished
۱۹:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al-Karkh
۳
۱
Erbil SC
Finished
۱۵:۰۰
Italy
Coppa Italia Serie D
SS Cavese
۱
۰
FC Francavilla
Finished
۱۷:۰۰
India
I-League
Kenkre
۳
۳
Roundglass Punjab FC
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Paulista Serie A3
Rio Preto
۰
۰
Itapirense
inprogress
۲۱:۳۰
EC Sao Bernardo
۱
۰
Atletico Votuporanguense SP
inprogress
۲۱:۳۰
Desportivo Brasil
۰
۱
Gremio Prudente
inprogress
۲۱:۳۰
Matonense SP
۰
۰
Sertãozinho FC
inprogress
۲۱:۳۰
Mexico
Liga de Expansion
Alacranes De Durango
۴
۳
Cancun FC
Finished
۰۲:۳۵
CF Atlante
۳
۰
Mineros De Zacatecas
Finished
۰۴:۳۵
Dorados
۱
۲
Pumas Tabasco
Finished
۰۶:۳۵
Belgium
First Division B
Club Brugge II
۱
۰
Lierse SK
inprogress
۲۱:۰۰
Togo
Premier Division
Dyto FC
۱
۱
Gomido
Finished
۱۸:۳۰
FC Espoir Tsevie
۲
۱
Tambo FC
Finished
۱۸:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
۰
۰
Xinabajul
inprogress
۲۰:۳۰
Iztapa
۰
۰
CSD Municipal
inprogress
۲۱:۳۰
Guastatoya
۱
۰
Malacateco
inprogress
۲۰:۳۰
Kenya
League Women
Gaspo FC (W)
۱۱
۰
Kayole Starlet (W)
Finished
۱۱:۳۰
Gambia
Division 2
Latrikunda Utd
۱
۱
Immigration FC
inprogress
۱۹:۳۰
Medical FC
۱
۲
Gunjur United
Finished
۱۹:۳۰
Young Africans Banjul
۳
۱
Jarra West FC
Finished
۱۹:۳۰
Hungary
Hungary Cup
MTK Budapest
۰
۲
Mezokovesdi SE
inprogress
۲۰:۳۰
Ghana
1. Division
Nzema Kotoko FC
۴
۲
Kenpong Football Academy
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Paulista Serie A2
Rio Claro SP
۰
۰
Monte Azul SP
inprogress
۲۱:۳۰
Juventus SP
۰
۰
AD São Caetano do Sul
inprogress
۲۱:۳۰
Primavera SP
۰
۰
EC XV de Novembro (Piracicaba)
inprogress
۲۱:۳۰
Liberia
First Division
LPRC Oilers FC
۱
۰
Jubilee FC
inprogress
۲۰:۳۰
Germany
Regionalliga North
SV Werder Bremen II
۰
۱
1. FC Phoenix Luebeck
inprogress
۲۱:۳۰
Malta
Premier League
Sirens FC
۰
۱
Valletta FC
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Goiano 1
Ipora EC
-
-
Goianesia
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Inhumas Esporte Clube
-
-
Goias EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Brazil
Carioca 1
Audax Rio RJ
-
-
Bangu RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Qatar
Reserve League
Al Gharafa SC U23
۱
۱
Al Rayyan SC U23
Finished
۱۹:۳۰
Qatar U23
۲
۲
Umm Salal SC U23
Finished
۱۸:۳۰
Mali
League Women
AS Real (W)
۱
۰
AS Momo Sikasso (W)
Finished
۱۳:۳۰
Cameroon
League Women
AS Awa FF (W)
۰
۱
AS Fortuna Mfou (W)
Finished
۱۷:۳۰
Guatemala
Reserve League
Guastatoya Reserves
۲
۲
Malacateco Reserves
Finished
۱۹:۳۰